Ek Hizmetler

Navigasyon

Aracınızı kiralarken Elektronik Yol Kılavuzu (Navigasyon) kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Çocuk Koltuğu

3–9 yaş arasındaki çocuklarınızın güvenliği için opsiyonel olarak sunulan çocuk koltuğu kiralama hizmetimizden faydalanabilir, daha güvenli ve huzurlu bir şekilde yolculuğunuzu sürdürebilirsiniz.Her yaşa göre araç çocuk koltuğu ve yükseltici ihtiyaçlarınızı araç kiralama esnasında bizden temin edebilirsiniz.Sadece sizin değil, küçük misafirlerimizinde konforunu ve güvenliğini düşündük.Onlar arkada kendileri için ayrılmış koltukla yolculuk ederken siz de kiralamış olduğunuz araç ile yolculuğunuzun tadını çıkarın.Oto Kiralamada müşterilerinin rahatını güvenliğini ve memnuniyetini hedef edinen İnallar’dan kiraladığınız araçlarda bebek koltuğu taleplerinizi telefonla yada sitemizde bulunan biz sizi arayalım formumuzdan belirterek edinebilirsiniz.

Kış Lastiği

Uzun dönem kiralamalarda aracınız için ek olarak kış lastiği kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Lastik ebat ölçüleri ve aracınıza göre hizmet bedeli değişmektedir.

Ekstra Kasko

Araçlarımızın tamamında bulunan standart rent a car kaskosunun yanında tüm raporlar eksiksiz olarak tutulmuş olsa dahi herhangi bir hasar durumunda araç değer kaybı olarak ekonomik araçlar için 200€ orta grup araçlar için 300€ üst grup araçlar için 500€ ödemekle yükümlüsünüzdür. Bu yükümlülüğü ortadan kaldırmak için kiralama sürenize göre değişen ek ücret karşılığında teminat altına alabilirsiniz.

Araç Takip Raporlama Sistemi

Araç veya araçların sözleşme süresindeki kullanımına bağlı olarak ek ücret karşılığında araç takip raporlama sistemi talep edilebilir.

Kar Zinciri

Uzun dönem kiralamalarda aracınız için ek olarak kar zinciri kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Lastik ebat ölçüleri ve aracınıza göre hizmet bedeli değişmektedir.