Kiralama Koşulları

Sürücü Yaşı ve Sürücü Belgesi
En az 2 yıl geçerli sürücü belgesine sahip olmak ve üst sınıf araç kiralamalarında en az 25 yaşında olma koşulları aranır.

Sigorta Kapsamı
Araçlarımızın tamamında bulunan standart rent a car kaskosunun yanında tüm raporlar eksiksiz olarak tutulmuş olsa dahi herhangi bir hasar durumunda araç değer kaybı olarak ekonomik araçlar için 200€ orta grup araçlar için 300€ üst grup araçlar için 500€ ödemekle yükümlüsünüzdür. Bu yükümlülüğü ortadan kaldırmak için kiralama sürenize göre değişen ek ücret karşılığında teminat altına alabilirsiniz.

Özel Ekipman / İsteğe Bağlı Ekstralar
Ekstra kasko, Araç Takip Raporlama Sistemi, Kış Lastiği talepleri sözleşme sırasında belirtilebilir, ancak bunlar kiralama fiyatına dahil edilmez.

Trafik cezaları
Sözleşme sürecinde her türlü trafik cezasından ve hukuki faizlerinden kiracı sorumludur.

Vergi Ücreti
18% Kiralama fiyatına dahil değildir.

Kimlikler
Geçerli bir fotoğraflı kimlik (Pasaport veya Nüfus cüzdanı).

Araç Türleri
Görüntülenen araç ve listelenen modeller, araç kiralama firmaları tarafından kullanılan en yaygın araçlardır. Kiralanan araçlar stok durumuna göre renk ve donanım farklılıkları gösterebilir.
Belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatları olup araçlardaki donanım özelliklerine göre farklılık gösterebilir.

Kiraladığım aracı benden başka biri kullanabilir mi ?
İnallar Otomotiv aracını kiralayan dışındaki 3. şahısların kullanımları, ancak sürücü belgesi ve kimlik belgelerinin İnallar Otomotiv yetkilisi tarafından kira sözleşmesine kaydı halinde mümkündür.